Menu
Tablet menu

Drawmer MC2.1

Informacje

Kontroler monitorów od Drawmer

Drawmer MC2.1

Niezbędne narzędzie dla każdego profesjonalisty poważnie podchodzącego do miksu cyfrowego.

Drawmer MC2.1

Włączając kontroler odsłuchów MC2.1 do swojego system uzyskasz czystość, czułość i przejrzystość odsłuchu, zapewniane przez najwyższej klasy podzespoły, a do tego ogromny zestaw funkcji służących do sprawdzania miksu i kontroli nad nim. Drawmer MC2.1 jest wszechstronny i intuicyjny w obsłudze, ale przede wszystkim wyróżnia się dokładnością i wiernością w odtwarzaniu nagranego materiału.

Zajmujesz się masteringiem CD/DVD, nagrywaniem, sprawdzaniem równowagi i korekcji miksu poprzez porównania A/B, a pewnie również mnóstwem innych zadań. Wiesz więc, że stworzenie idealnego studia zajmuje wiele tygodni, a do tego trzeba wydać fortunę na aktywne głośniki, procesory dynamiki, przeróżne kombinacje mikrofonu i wzmacniacza i na całą masę innego sprzętu, ale jedno jest pewne – kontroler monitorów jest w centrum każdego zestawu nagraniowego. Prawdopodobnie jest najważniejszym ogniwem całego toru sygnału, zapewniając punkt odniesienia, sygnał, który pozwala osiągnąć optymalne ustawienie głośników, perfekcyjną równowagę tonalną, korekcję itd. Zawsze powinieneś mieć absolutną pewność, że możesz polegać na dokładności swojego kontrolera monitorów.

MC2.1 posiada 4 wejścia i 3 zbalansowane wyjścia głośnikowe stereo, z dodatkowym dedykowanym wyjściem mono dla głośnika/subwoofera. Każde z wyjść ma osobną regulację (umieszczoną na spodzie urzadzenia), która zapewnia całkowitą kontrolę nad poziomem sygnałów i umożliwia dopasowanie ich do siebie. Układ aktywny został zaprojektowany tak, aby wiernie odtworzyć sygnał dźwiękowy, jednocześnie pozwalając uniknąć wielu problemów, które powoduje układ pasywny. Dodatkowo wyposażono go w szereg funkcji, które rzadko widuje się w kontrolerach, jak np. indywidualne wyciszanie lewego i prawego kanału, dwa oddzielne wzmacniacze słuchawkowe, oraz funkcję Talkback, umożliwiająca komunikację z muzykiem – jak widać, MC2.1 to narzędzie dla prawdziwego inżyniera dźwięku.

 • Wyjątkowo niski poziom szumów i przejrzysty tor sygnału
 • Liniowy zasilacz z transformatorem toroidalnym o niskim poziomie szumów, oraz wewnętrznym przełącznikiem wyboru napięcia
 • 3 zbalansowane wyjścia głośnikowe stereo, plus dedykowane wyjście mono na głośnik/subwoofer. Każde wyposażone w indywidualną regulację lewo/prawo (na spodzie urządzenia), co zapewnia całkowitą kontrolę w dopasowywaniu poziomu sygnałów.
 • Przekaźniki czasowe we wszystkich wyjściach głośnikowych, chroniące przed skokami/spadkami mocy.
 • Pełny zestaw funkcji do kontroli miksu, w tym wyciszanie Lewego/Prawego kanału, odwrócenie fazy, Mono, ściszenie (Dim), wyciszenie.
 • Równoległe, poczwórne potencjometry – główny i słuchawkowe – zapewniają idealne dopasowanie kanałów i płynność regulacji.
 • Cztery wejścia, w tym zbalansowane Neutrik XLR, zbalansowane Neutrik XLR/JACK COMBI, oraz wspólne aux phono lub jack 3.5 mm
 • Dwa wzmacniacze słuchawkowe z indywidualną regulacją
 • Wbudowany mikrofon talkback z regulacją poziomu sygnału, wyjściem mono na jacka i wewnętrznym przekierowaniem słuchawek
 • Wytrzymała stalowa rama i stylowa obudowa ze szczotkowanego aluminium
 • Możliwość ustawienia na innym sprzęcie i montażu w racku (przy pomocy zestawu MCB 2U)
 • Wymiary: dł. 272mm x szer. 215 mm x wys. 81 mm. Waga: 2.5 kg

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem