Menu
Tablet menu

Spectron

Informacje

Spectron

Spectron

Spectron to nowej generacji wtyczka efektowa pozwalająca na kontrolę efektu w funkcji częstotliwości. Teraz możesz do zmiksowanej ścieżku bębnów dodać delay tylko na werbel, a hihat rozłożyć w panoramie. Dodaj swojej gitarze efektu delay, ale tylko na wysokich partiach. Stwórz dudniący bas, ale jedynie w niskich rejestrach, aby wysokie pozostały czytelne.

Spectron dzieli sygnał audio na tysiące pasm częstotliwości, dodaje niezależnie delay, morph, filtry i panoramę po czym łączy je na nowo w całkowicie nowej postaci. Używając unikatowej kontroli indywidualnych pasm Spectron może brzmieć jak phaser, chorus, vocoder i wiele innych rodzajów efektów. Spectron jest idealny do spotów radiowych, pętli i sound design'u oraz produkcji elektronicznych i dance.

Spectral Node

Nawet przy unikatowym podejściu do przetwarzania sygnału, interfejs Spectron'a polega na standardowej kontroli. Efekty Spectrona manipulowane przez tzw. Spectral Nodes, które są podobne do tych w parametrycznym EQ z kontrolą częstotliwości, liczby, zakresu i kształtu. Kiedy zakończysz już ustawianie podstawowych parametrów możesz skożystać z LFO wyposażonym w regulację obwiedniej i odkryć nowy poziom kreatywności. Częstotliwość, wychylenie, kształt, automatyzacja szerokości i prędkości. Na przykład ustaw kontrolę głośności żeby zmieniała częstotliwość delay'u i pozwalała na żywo sterować ilością efektu w zależności jak głośno grasz.

  • format: Pro Tools 6.4+ (RTAS/AudioSuite/HTDM), VST, MAS, Audio Unit i DirectX,
  • próbkowanie: do 192 kHz,
  • przetwarzanie: 64 bity,
  • automatyzacja: tak - ponad 225 parametrów,
  • system: Windows (XP, x64, Vista), Mac OS X 10.4 lub późniejszy (Universal Binary).

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiIzotope logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem