Menu
Tablet menu

KUMO

Informacje

Routery SDI w obudowie o wysokości 1RU

AJA KUMO

Routery SDI KUMO są dostępne w dwóch konfiguracjach: KUMO 1604 obsługujący 16 wejść i 4 wyjścia SDI oraz KUMO 1616 obsługujący 16 kanałów wejściowych i 16 kanałów wyjściowych. Dzięki niewielkim rozmiarom (całe urządzenie zajmuje tylko 1RU!), routery SDI od AJA są wprost idealne dla zastosowań, w których miejsca jest jak na lekarstwo, a więc: mobilne wozy transmisyjne, zestawy do montażu materiału filmowego, korporacyjne, czy nawet instalacje w teatrach. Kompaktowe routery SDI oferują tę samą jakość, elastyczność i jakość sygnału, co inne produkty AJA. Teraz w niespotykanie niskiej cenie!

Prosta instalacja i konfiguracja i łatwa skalowalność

Instalacja routerów KUMO jest bajecznie prosta: Dzięki technologii Bonjour, konfiguracja sieciowa dzieje się niemal automatycznie - jedyne, co należy zrobić to podłączyć KUMO do sieci lub komputera. Możliwa jest także standardowa konfiguracja sieciowa; podłącz KUMO do sieci lub komputera i skonfiguruj urządzenie wpisując jego domyślny adres IP.

Kiedy już podłączysz się do KUMO za pomocą przeglądarki sieciowej, możesz skonfigurować wszystkie ustawienia TCP/IP, wybrać i nazwać routery KUMO, nazwać źródła i nośniki docelowe oraz wykonywać wszystkie operacje.

Dla konfiguracji typu stand-alone routerów KUMO tylko i wyłącznie z panelem KUMP CP, podłącz te dwa urządzenia z serii KUMO za pomocą standardowego kabla RJ45 lub switcha Ethernet (oczywiście, gdy zajdzie taka potrzeba).

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem